Jsem zpět...

22. května 2013 v 14:45 | Hunter |  Co se blogu týče
... A se mnou přichází zákon ;).

(Aneb drobná informační vsuvka)Nebojte, nezakládám nový článek, jen abych upozornila na to, že jsem stále mezi živými. Troufám si hádat, že už jste si toho stejně všimli.
Ne, píšu kvůli něčemu jinému.
A to proto, že si potřebuju sesumírovat a ujasnit, jak chci vlastně dál pokračovat.
Nejspíš jste si už všimli, že Hvězda se zasekla na mrtvém bodě. S politováním musím oznámit, že nejspíš na tom bodě taky vydechne naposledy. Byl to neuvážený nápad, začínat psát druhou povídku, když mám ještě práci s opravováním té první, a taky to dopadlo, jak to dopadlo. Byla to sice dobrá zkušenost, a teď už vím, že se nemám zkoušet pouštět do více projektů najednou, nicméně mi tím vyvstal drobný problém...
S Cestou za padající hvězdou jsem v tak strašlivém skluzu, že už nemám ani sílu, ani chuť ji dopisovat. Možná si nad to sednu, až bude nějaké zajímavé téma týdne, a spatlám jednu dvě kapitoly, ale momentálně je to velice, velice vzdálená budoucnost. Hvězdu tedy tímto oficiálně prohlašuju za... mám tomu říkat pozastavenou, když už se k ní nejspíš nikdy nevrátím? Každopádně, mám na vás jeden dotaz - když vezmete v potaz, že další kapitoly už přibývat nebudou, má cenu nechávat ty zatím napsané vystavené k přečtení? Nebo vám nebude vadit, když je z blogu smažu? (Jenom z blogu, mám je zálohované, takže nadobro ze světa nezmízí...). Upřímně, mé maličkosti tu ta povídka bude trochu lézt na nervy, ale jestli je někdo proti tomu, abych ji smazala, klidně se ozvěte a zůstane tu.
OK, to hlavní mám za sebou. Teď už jenom krátké konstatování, že... Ale ne, nebudu dělat další předsevzetí. To dopadá špatně. Jenom tak mezi řečí prohlašuju, že bych chtěla Dračí dceru do září doopravit, neboť ji nechci mít rozepsanou díle než rok. To znamená ještě 12 kapitol, ovšem s tím, že už je stačí vážně jenom opravit, moc se toho dopisovat nemusí.
Ještě tak okrajově zmíním Challenge, který se mi snad podaří dodělat během týdne, maximálně dvou. Snad.

Takže... Vlastně ne, ještě nekončím. Mám na vás prosbu.
Kdysi dávno jsem tady psala, že se účastním soutěže. Nebudu zmiňovat, že ona soutěž je ještě pořád v procesu, a že ten proces bude nejspíš trvat ještě hodně dlouho. Ovšem díla z prvního kola jsou už uveřejněna. Proběhlo hlasování poroty, a teď je jakýsi prostor i na hlasování čtenářů.
Jenom doufám, že mě to nesnížilo na úroveň osob typu "plosím, hlásni mi v soutěžííí". Jenom upozorňuju, že tam tu povídku mám, a kdyby měl někdo zájem si ji přečíst, popřípadě i hlasovat, budu jenom ráda :).
- Blog s vystavenými díly všech účastníků (jestli můžu doporučit, obzvlášť mě zaujala díla Casion, *Sí* nebo Amandy. Vážně stojí za přečtění :)).

Takže díky za pozornost, hlášení je u konce ;).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Laura Laura | E-mail | Web | 22. května 2013 v 19:51 | Reagovat

Vítej zpátky, doufám že sis v Anglii užila :)
Jo a jenom taková drobná poznámka k Challengům, neztratil se ti někde 25. den? :D

2 the-hunter the-hunter | Web | 23. května 2013 v 21:54 | Reagovat

[1]: Sakra, tak si toho přece jenom někdo všiml :D.
Máš postřeh. Challenge jsem psala tak trochu na poslední chvíli a zrovna u toho 25. dne jsem nemohla nic vymyslet. Nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo, a zřejmě ho budu muset dopsat až zpětně. Ovšem téma toho dne je... mno, jedním slovem příšerné :-!.

3 Amanda Amanda | Web | 24. května 2013 v 19:02 | Reagovat

Ahojky..jé děkuju za doporučení. :) Jinak, taky jsem ti toho všimla, ale nechtěla jsem rejpat( jako nejmenovaná osoba na L) ;-)

Jinak, jsem zvědavá na tvoje drabble....(na moje nebuď..popadlo katastrofálně a ještě se to rýmuje) :-x

4 Uncle-picker Uncle-picker | 30. května 2013 v 15:07 | Reagovat

Škoda Hvězdy, bavila mě i s tím slalomem mezi blogovými tématy. Každopádně, pokud to dál nepíšeš, tak mi přijde OK to stáhnout. I když... takový Kámen a bolest od Karla Schulze je nedokončený a přitom stále čtený... no nic, už :-x

5 Sisi / Siska Sisi / Siska | Web | 31. května 2013 v 11:23 | Reagovat

to je fajn... :-D  :-D nejdřív jsem se trochu lekla... já myslím, že by si to měla spíš nějak odložit a pak psát až budeš mít zase čas.. takhle jen tak zastavit povídku je škoda.. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama