2. narozeniny

8. září 2014 v 20:47 | Hunter |  Co se blogu týče
Dalo by se říct, že jdu s křížkem po funuse - či s dortem po oslavě, jelikož narozeniny měl blog 2. září, tedy přesně před šesti dny. Nicméně jelikož my školou povinní trpíme na začátku září neustálým nedostatkem času, jakéhosi shrnutí se dočká až teď.


Původně jsem se chtěla dlouze a velice rozvláčně rozepisovat o všem, co se za uplynulý rok událo, nakonec jsem od toho ovšem upustila - nač plýtvat slovy na něco, co všichni víte, že? Místo toho bych ráda prozradila něco o svých plánech do budoucna (za předpokladu, že mě už zítra neudolá lenora a já se na blog definitivně nevykašlu).

Letošní rok bude, troufám si říct, složitý. Upsala jsem se do tolika kroužků a aktivit, že jenom čekám, že mi každou chvíli přerostou přes hlavu, navíc ve škole vypracováváme celkem důležitý projekt, který je ovšem nenasytným žroutem času. Když k tomu připočtu i jakési ambice na poli psaní, s čímž souvisí práce na povídkách mimo blog, nevypadá to pro mé webové dítko zrovna dvakrát optimisticky.
Jsou všem i věci, které udělat rozhodně chci. Jak už jsem několikrát zmínila (a stále ještě nesplnila), co nejdřív dokončím Dračí dceru. Je to sice čiré utrpení, ale pilně opravuju a škrtám, takže se další kapitoly dočkáte (dočkáme?) velice brzo. A půjde-li vše dobře (byť zatím příliš nejde), od Vánoc bych pak chtěla začít publikovat nový příběh. Ne, nešklebte se, tentokrát to hodlám brát seriózně! Víc k tomu zatím říkat nemůžu, jelikož trnu hrůzou, že i přílišné mluvení by mohlo zárodek toho projektu poslat do kytek - ovšem pokud se to přece jenom uchytí, v průběhu podzimu se podělím o víc informací.

A teď k těm... Řekněme, oficiálnější záležitostem. Odpustím si hlubokomyslnou úvahu nad tím, co všechno pro mě blog znamená, jednu věc ovšem udělat musím a chci.
Děkuju všem čtenářům, kteří to se mnou zatím nevzdali, i když to s tímhle blogem občas vypadá dost bledě. Děkuju za všechny komentáře, ať už povzbuzující nebo kritické, ať už od pravidelných čtenářů nebo náhodných kolemjdoucích. Děkuju, že čtete mé články a považujete je za hodny reakce, a že se mnou máte trpělivost. Děkuju :).

Ne, nebudu dělat velká předsevzetí. Nebudu. To jediné, které mám, je spíš přání - ať blog vydrží i další rok, navzdory tomu, že na něj mám tak málo času a energie. Za tu dobu už se stal určitou mou součástí a dveřmi do světa, do kterého bych ráda patřila, takže doufám, že to (se mnou) zase rok vydrží... :)


Hunter
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 redfox redfox | E-mail | Web | 9. září 2014 v 20:02 | Reagovat

Všechno nej ke druhým narozeninám :-)

2 Amanda Amanda | Web | 14. září 2014 v 15:24 | Reagovat

Sice opožděně, ale přece přeji taky vše nejlepší.

Na nový příběh jsem zvědavá, tvá tvorba je pro mě celkem neprobádané území. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama